To potěší ...Před Štědrým dnem mi pošta doručila malinký balíček - z Prahy. Odesílatel ČRDM (Česká rada dětí s mládeže). Po otevření z něj vypadávají 3 celofánové viněty a v každé z nich je malinká čokoládka s logem ČRDM, originálně nalepená na Péefku. A na tom "péefku" je fotografie, která je mi nějak povědomá. Aby ne, vždyť jsem ji před pár lety pořizoval a pěkně mi při tom mrzly prsty :-) Mám k té fotce i jiný vztah - dva z oněch tří králů jsou naši synové.

Uvědomuju si, že jsem před časem dával Káči "svolení" použít moji fotku na PF2011, které připravovala pro ČRDM. A taky jsem jí fotky posílal v lepší kvalitě. Vpravo nahoře je dle dohody uvedeno "foto Dazul" a Káča jako zkušená redaktorka mi poslala i "autorské výtisky" :-)

Beru jako realitu, že i já jsem ve spolku s Pionýry. Ano, těmi Pionýry, kteří stejně jako KSČM nesou ve svém názvu (úmyslně) zřetelnou stopu kontraverzní minulosti. Beru to jako jakýsi “sňatek z rozumu”. Kdybych se tomuto "sňatku" mohl vyhnout, rád tak učiním, ale jsem realista (podřídím se názoru moudřejších) a věřím, že se doby "Národní fronty" snad už nevrátí.

Asi budu muset fotogalerii na tomto webu rozšířit o další fotky :-)
zpět